pipo tütünü zararları

BU SAYFADA ÜRÜNLER İLE İLGİLİ GENEL BİLGİ VERİLMEKTEDİR. SİPARİŞ VE DETAYLAR İÇİN LÜTFEN ANA SAYFAYA GİDİNİZ.


Tütün ürünlerinin sürekli olarak tüketimi sebebiyle zaman zaman bütçemize zarar verebilen rakamlara ulaşmaktadır. Hem daha doğal hem de daha uygun fiyatlara tütün mamülü tüketmek isteyen kullanıcılar ise genelde sarma tütün tercih etmektedirler.

Bunun yanında tabii ki, pipo, puro gibi ürünleri de tüketenler mevcut. Ülkemizde bunlara erişmek oldukça zor olduğu gibi aynı zamanda da oldukça pahalı olabiliyor. Biz, sizler için hem uygun fiyatlı hem de çok çeşitli olan ürünleri temin ediyor ve kapınıza kadar gönderiyoruz.

Old Holborn, Golden Virginia, George Karelias and Sons, Amber Leaf, American Spirit, Camel, Drum, GV, Lucky Strike, Marlboro, Pueblo, Rothmans, Royal Leaf, Samson ve daha birçok ithal tütün markasına sitemizden ulaşabiliyorsunuz.

OCB, Gizeh, Smoking, RAW, Mascotte, Greengo, RIZLA tütün sarma kağıtları ise yan ürünler olarak seçilebiliyor.

Backwoods, Captain Black, Phillies Blunt, Toscanello, Toscano, Villeger gibi markaların puro çeşitlerini ve Meharis, Al Capone, Cafe Creme, Moods, Harvest markalarının ise sigarillo ürünlerini sitemizden temin edebilirsiniz.

Amphora, Borkum Riff, Mac Baren, Captain Black markalarının pipo tütünlerini ve Djarum, Esse, Kent Mix, Lucky Strike Double Click, Marlboro Double Fusion, Sobranie sigara markalarını da çoğu zaman temin edebilmekteyiz.

Her ürünün tiryakisine ulaşabilmeyi, uygun fiyatları sağlayabilmeyi ve her zaman yeni ürünlerle sizlere güncel bir tütün listesi, tütün çeşitleri sunabilmeyi hedefliyoruz.

 

İLETİŞİM ve SİPARİŞ
Türkiye’nin her yerine 14:00’a kadar verilen siparişleri aynı gün kargo firmasına teslim ediyoruz. Ürünlerimiz mesafeye göre 1-3 gün arasında sizlere ulaşabiliyor. (Haftasonu ve resmi tatil günlerinde kargo yapılmamaktadır.) Kargo takip kodunuzu ürününüzün kargoya teslim edildiği akşam kargo firması sms ile göndermektedir.

WHATSAPP ve TELEFON SİPARİŞ, DESTEK HATTI
0544 719 86 29 – 0552 572 05 44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir